Simple Alert (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
