Simple Alert (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी
