Simple Alert (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés
