Simple Alert (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun
