Simple Alert (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება
