Simple Alert (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន
