Simple Alert (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums
