Simple Alert (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
