Simple Alert (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी
