Simple Alert (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Check cookie
pl: Sprawdź ciasteczko
