Simple Alert (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение
