Simple Alert (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை
