Simple Alert (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน
