Simple Columns (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Links
es: Enlaces

en: Number of columns
es: Número de columnas

en: Columns
es: Columnas

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number
