Simple Columns (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Links
et: Lingid

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Columns
et: Veerud

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Number of columns:
et: Veergude arv:

en: Column !nr
et: Veerg !nr

en: Simple columns
et: Lihtsad veerud

en: Build Simple columns block.
et: Lihtne veerudeks jaotatud haldusliides sisuplokile.

en: Simple Columns
et: Lihtsad veerud
