Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Links
ar: روابط

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Columns
ar: أعمدة

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
