Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Links
cs: Odkazy

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Columns
cs: Sloupce

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number
