Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Columns
da: Kolonner

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
