Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Number of columns
de: Anzahl der Spalten

en: Columns
de: Spalten

en: Weight for row @number
de: Reihenfolge für Zeile @number

en: Column !nr
de: Spalte !nr
