Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya
