Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Number of columns
id: Jumlah kolom

en: Columns
id: Kolom

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row
