Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Links
oc: Ligams

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Columns
oc: Colomnas

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
