Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Links
sv: Länkar

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Columns
sv: Kolumner

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number
