Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
