Simple Columns (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Links
vi: Các liên kết

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Columns
vi: Các cột

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
