Simple Columns (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Links
ca: Enllaços

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Columns
ca: Columnes

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number
