Simple Columns (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Links
it: Collegamenti

en: Number of columns
it: Numero di colonne

en: Columns
it: Colonne

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number
