Simple Columns (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number
