Simple Columns (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Links
fa: واصلیها

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
