Simple Columns (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
