Simple Columns (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Links
jv: Tautan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
