Simple Columns (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık
