Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Links
az: Linklər

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Columns
az: Sütunlar
