Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Links
be: Спасылкі

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
