Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Links
eu: Estekak

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria
