Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number
