Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Links
ja: リンク

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Columns
ja: カラム

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト
