Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
