Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Links
ro: Legături

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Columns
ro: Coloane

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
