Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Links
ru: Ссылки

en: Number of columns
ru: Количество столбцов

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Columns
ru: Колонки

en: Weight for row @number
ru: Вес строки @number
