Simple Columns (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Links
sk: Odkazy

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
