Simple Columns (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Links
fr: Liens

en: Number of columns
fr: Nombre de colonnes

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Columns
fr: Colonnes

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number
