Simple Columns (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Links
he: קישורים

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Columns
he: עמודות

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number
