Simple Columns (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Links
hi: लिंक

en: Number of columns
hi: स्तंभों की संख्या

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: Weight for row @number
hi: @number पंक्ति के लिए वजन
