Simple Columns (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Links
is: Hlekkir

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði
