Simple Columns (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Links
lv: Saites

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
