Simple Columns (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Links
pt: Ligações

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: Add another item
pt: Adicionar outro item

en: Columns
pt: Colunas

en: Weight for row @number
pt: Peso da linha @number
