Simple Columns (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
