Simple Columns (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Links
fi: Linkit

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Columns
fi: Palstat

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
