Simple Columns (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Links
hr: Poveznice

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
